araplaştırılan türkiye

‘Araplaştırılan Türkiye’ Yazı Dizimizin 1.Bölümü

Neredeyse 11 yıl başbakanlık yapan ve şimdi de cumhurbaşkanı olan Recep Tayyip Erdoğan’ın en büyük hedefi Türk milletinin çok koyu bir şekilde Araplaşmasıdır; çünkü bunun sonucunda taşıdığı dogmatik-hurafe dinsel değerlere göre hem allah rızasını kazanmış olacak hem de kendisine nasıl bir kazık atıldığını anladığı an onu bulunduğu makamdan hukuksal-demokratik yollardan indirmeye kalkan Türk milletine karşı bu ruhsal-mankurt yabancılaşmayı ve ülkemizde sayıları milyonlarla ifade edilen önemli bir kısmı çapulcu-terörist olan, her türlü eylemi yapmaya hazır olan Araplar’ı kullanacaktır. Bu araplaşmaya ek olarak sınırlarımızdan içeri kucak açarak aldığımız ve oy kullanma hakkı tanıdığımız, okullara öğretmen atadığımız, üniversitelere sınavsız yerleştirdiğimiz göçmen mültecilerin dogmatik dinsel değer yargıları ve kazanmış oldukları haklar sebebiyle sayıca güçlü bir kesim Erdoğan’ın arkasında yer alacaktır.

 

Recep ERDOĞAN’ın, RECEP TAYYİP ERDOĞAN Olma Süreci

Recep Erdoğan o zamanki partisinde (Refah Partisi) daha yerel bir yönetici iken kendisini bulup konuşan Amerikalı önemli elemanlar, geleceğin Türkiye’sini yönetmek için onunla konuşmuş ve katkı sağlayacakları anlamında cesaret vermişlerdir. Çünkü, Amerikalılar onda ülkelerinin çıkarları için önemli iki şey görmüşlerdir.

Bunlardan biri; Politik hırs.

Recep Erdoğan,sürekli dinç tuttuğu bu politik hırs adına ülkesinin ve tüm insanlığın geleceğini gözünü kırpmadan paramparça edebilecek bir yapıya sahipti.

Bir diğeri ise yetişme ve eğitim tarzı itibari ile Arap paradigması taşımasıdır.

Ortadoğunun kalbinde, dünyanın gözü üzerinde olan bir ülke; TÜRKİYE.

Bu ülkede tam da Amerikalıların istediği bir tarzda bölgesel çıkarları için biçilmiş bir kaftan; RECEP ERDOĞAN.

ABD, BOP bağlamında Ortadoğu bölgesini sömürmek için yeşilkuşak İslam’ı gerçekleştirecek, Recep Erdoğan ise edindiği güçle Anadolu’yu İslamlaştırma adı altında Araplaştıracaktı.

Alan memnun, veren memnun; ABD memnun, Recep Erdoğan memnun.

ARAPLAŞTIRMANIN İLK ADIMLARI

Recep Tayyip Erdoğan’ın başbakanlığının ilk günlerinden sonuna kadar her yerde, her mitingde, her medya organında verdiği demeçlerin büyük çoğunluğu, %90’ı anadili Türkçe olan insanlardan oluşan halkımızı otuz altı etnik gruba ayırmasının ve bunu sık sık yineleyerek beyinlere yerleştirmesinin tek nedeni Türklüğünü unutturarak bu konuda hazırlık safhasının tamamlanıp Türk milletini Araplaştırmak içindir.

Günümüzde yaşanan gelişmelere baktığımızda halkımızdaki Araplaşma oldukça dikkat çekicidir ki; hayata geçirilen uygulamalar çok kolayca yerine oturmakta ve toplumsal tepki minumum düzeye çekilmektedir.

Çiftlik ağasının uşağı Davutoğlu aracılığı ile devreye soktuğu uygulamalar;

Eğitimde 4+4+4 sistemini getirerek tüm okullara Türk çocuklarının kendi milli tarihlerinden uzaklaştırılarak Arapçılık zihniyetinin yerleşmesi için Arapça Eğitimi ,Zorunlu Din Dersi gibi bilimle ilgisi olmayan dersler konulup adım adım mankurtlaştırmadan sonra kendi uluslarına yabancılaştırılmaktadır.

Bu bağlamda kimsenin fikri sorulmaksızın okulların önemli bir kısmı İmam-Hatip okuluna dönüştürülerek velilerinin de istekleri dışında çocuklar bu okullara zorla yerleştirilmektedir.

Yazı dizimiz devam edecektir..

1 Yorum
  1. Öner Işık 3 sene önce

    Bu herif (rte) düşüncelerini ve yapacaklarını 20 yıl öncesinden söylemişti. Tehlikenin farkındamısınız diyenleri ciddiye almadık. Bu yüzden şu an bu durumdayız.

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

© Copyright 1999 | Bilim İslam

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account