çanakkale depremi uyarı mı haarp mı

Çanakkale Depremi

Kandilli Rasathanesi Müdürü Prof. Dr. Haluk Özener, “(Çanakkale Depremi öncü mü?) Bunu maalesef bilemiyoruz, öncü olup olmadığını. Ancak büyük bir deprem gerçekleştikten sonra bu öncüydü diyebiliyoruz” dedi. Prof. Dr. Özener, “Deprem etkinliği büyüklükleri azalarak sürmekte. Bunlar daha uzun sürebilir, 1 hafta, 15 gün daha sürebilir” diye konuştu.

Özener bir gazetecinin “Çanakkale Depremi öncü mü?” sorusuna, “Bunu maalesef bilemiyoruz, öncü olup olmadığını. Ancak büyük bir deprem gerçekleştikten sonra bu öncüydü diyebiliyoruz” dedi Özener, Çanakkale’deki depremlerin olası büyük bir depremin enerjisini azaltıp, azaltmadığını sorması üzerine, “İkisi birbirinden bağımsız şekilde zaten. Çanakkale’de olan depremlerle, Marmara’da beklediğimiz depremin birbiri ile alakasının olmadığını söylemiştik. Depremlerin büyüklüklerinde yani enerjisinden bahsederek 32 tane 5 şiddetinde depremin bir tane 6 şiddetinde depreme karşılık geldiği yani 32 çarpı 32 tane 6 şiddetinde depremin bir tane 7 şiddetinde depremin enerjisini karşıladığını söylemiştik. Bu konuda, o sıklıkta 5 şiddetinde deprem olmayacağı için olan küçük depremlerin büyük depremi engellemesi mantıklı gelmiyor bilimsel olarak” şeklinde konuştu.

Çanakkale Depremi Haarp Etkinliği Olabilir mi?

Haarp ‘ın ne olduğunu çoğumuz biliriz. Elektrik uzmanı bilim adamı Nikola Tesla ‘nın makalelerinden yola çıkarak üretilen, atmosferi kontrol etmeyi amaçlayan tesis. Teoriye göre (teori diyoruz çünkü tesisin tamamının kontrol edilmesine izin verilmiyor, yalnızca bazı koridorlarında turistik gezi yapılabiliyor) bu tesis dünya atmosferinin belli bölgelerini hedef alarak oraya sürekli sinyal gönderiyor. Bu sinyal yüksek gerilim sinyaller ve atmosferi ısıtıyor. Eğer o bölgede kırılma sınırına yakın bir fay hattı varsa ısınarak depremi tetikliyor. Yani bu durum, büyüklüğünü görmediğimiz bir balona gözümüz kapalı iğne batırmak gibi. Eğer balon yeterince şişmişse patlıyor. Aksi halde fıs diye sönüyor. Haarp ile ilgili bir çok teori mevcut. Aşağıdaki resimde Alaska’da, yani dünyanın kutubuna en yakın bölgede faaliyet gösteren Haarp tesisini görmektesiniz.

haarp

Nikola Tesla, elektriğin havadan iletilebileceğini düşünüyordu ancak bu teknolojiyi yeterince geliştirecek kadar yaşamadı. Tesla bobini adını verdiğimiz icat da kendisine aitdir. Eğer elektriği havadan iletebilirseniz dünyanın herhangi bir yerine yüksek gerilim elektrik sinyalleri göndererek oradaki fay hattının kırılmasını sağlayabilirsiniz. Yüksek gerilim elektrik bulutlar ile istenen noktaya taşınır ve kırılma yapacak bölgede aşağıdaki görsellerdeki gibi görüntüler oluşur.

Hatırlayanlarınız vardır, 99 depreminden sonra “orada ahlaksızlıklar yapılıyordu, Allah tarafından cezalandırıldılar” gibi sözler duyduk. Neyseki teknoloji de Türk gençliği de olabildiğince kendini geliştirdi. Artık Türkiye Chemtrails Takipçileri sayesinde Haarp etkinliklerini takip edebiliyoruz. Yani topraklarımızda gerçekleşen bir deprem doğal yollarla mı oluştu yoksa bir takım güçlerin tetiklemesi ile mi gerçekleşti bunun sağlamasını yapabiliyoruz.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Çanakkale depremi ile ilgili Türkiye Chemtrails Takipçileri şüphelerini paylaştılar. Buna göre bulutlarda görünen anormal desen, elektrik sinyalleri ile oluşmuş Haarp izleri olabilir. Videosunu paylaşıyoruz.

 

 

Allah tarafından bir uyarı da olsa, dış güçlerin Haarp teknolojisi ile gerçekleştirdiği sahte bir deprem de olsa her ikisini de aynı şekilde değerlendirebiliriz. Zalimlik. Orada çoluk çocuk da ölüyor…

1 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

© Copyright 1999 | Bilim İslam

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account